Tarptautinio socialinio projekto „Ypatingas grožis“ fotografijų paroda

Birželio 26 d., trečiadienį, 14.00 val. Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Laisvės g. 31, Mažeikiai) atidaroma Tarptautinio socialinio projekto „Ypatingas grožis“  fotografijų paroda. Projekto „Ypatingas grožis“ organizatorės Edita Navickienė, Vidmanė Raustytė ir Giedrė Brazlauskaitė kviečia nuotraukomis pasigrožėti iki liepos 23 d.

Trumpai apie projektą

Vykdomas tarptautinis socialinis projektas „Ypatingas grožis“, kurio tikslas – įgalinti grožį, atskleidžiant neįgaliojo žmogaus neretai slepiamą grožį, emocijas, o taip pat juos auginančių, globojančių artimųjų, globėjų grožį, emocijas.

Siekiama parodyti, kad visuomenėje yra ypatingų žmonių, turinčių negalią, kuri yra graži.
Taip pat, atkreipti dėmesį į artimuosius, globėjus, kurie augina, globoja ypatingus žmones.
Sulaužyti nusistovėjusius standartus, hipotezes, kad neįgalieji negali būti modeliais, kad jie yra negražūs, nepatrauklūs. Turint negalią ar auginant, globojant išskirtinį žmogų – gyvenimas nesibaigia.

Socialinis projektas „Ypatingas grožis“ visiems kartu, tame tarpe, ir neįgaliems padeda į negalią pažvelgti kitu kampu, skatina pasitikėjimą savimi.

Projekto metu vyko fotosesijos (modeliai – neįgalieji turintys įvairią negalią, amžių, jų artimieji, globėjai, draugai) visoje Lietuvoje taip pat ir užsienyje. Visi prie šio projekto prisidėję profesionalūs fotografai, vizažistai, kirpėjai, stilistai iš visos Lietuvos ir užsienio – sutiko prisijungti savanoriškais tikslais (nemokamai).

Projekto „Ypatingas grožis“ puslapis Facebook:

https://www.facebook.com/Socialinis-projektasYpatingas-gro%C5%BEis-1498722703524290/

 FB  renginio nuoroda:

https://www.facebook.com/events/311807296402491/

Tarptautinis socialinis projektas „Ypatingas grožis“ – tai pirmų kartų projektas, kuris nepaliks abejingo nei vieno, palies visų širdis ir privers nors akimirkai sustoti, susimąstyti.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos