Tarptautinė matematikos, anglų ir lietuvių kalbos olimpiada KINGS 2-12 kl. mokiniams kviečia prisijungti!

Ar esate pasiilgę rimtų matematinių iššūkių arba įdomių anglų ir lietuviųkalbų ypatumų bei faktų? Ar norite įgyti naujų žinių ir išbandyti savo jėgas netradicinėje mokyklos suolo aplinkoje? Jei į klausimus atsakėte TAIP, tuomet KINGS komanda būtent JUS kviečia dalyvauti NEMOKAMAME kvalifikaciniame matematikos, anglų ir lietuvių kalbos etape internetu jau vasario 25– kovo 8 dienomis!

Registruokitės (www.kings.lt/registracija) ir dalyvaukite!

Geriausi kvalifikacinio etapo dalyviai bus kviečiami dalyvauti olimpiados finale.Finalistų laukia išmanūs prizai– 20 planšetinių kompiuterių, 20 išmaniųjų laikrodžių, 20 išmaniųjų apyrankių.

Užsiregistravę jau dabar galėsite ruoštis matematikos ir anglų kalbos olimpiadoms kartu su KINGS pasirengiamosiomis užduotimis.

Kviečiame mokytojus registruotis ir sukurti asmeninę mokytojo paskyrą bei registruokite mokinius. Joje galėsite sekti savo mokinių pažangą, matyti jų rezultatus, kartu su mokiniais spręsti parengiamąsias užduotis ir taip padėti jiems puikiai pasiruošti kvalifikaciniam etapui bei finalams!

Mokytojai, padedantys savo mokiniams pelnyti geriausių rezultatų KINGS olimpiadoje,bus pasveikinti ir apdovanoti šauniais prizais!

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos