Tapkite aplinkosauginio projekto „Mes rūšiuojam. Vasara“ ambasadoriais

Jau 5-us metus organizuojamas aktyvusis „Mes rūšiuojam. Vasara“ projekto etapas kviečia veiklius bendruomenių gyventojus tapti šio aplinkosauginio projekto ambasadoriais ir kurti atsakingą, aplinką tausojančią visuomenę!

Apie projektą

  • Suburkite savo bendruomenę, rinkite elektros ir elektroninės įrangos bei nešiojamų baterijų atliekas, o UAB „Atliekų tvarkymo centras“ darbuotojai su Jumis suderintu laiku ir suderintoje vietoje atvažiuos jų paimti.
  • Atliekos, paimant jas iš Jūsų atstovaujamos bendruomenės, pasveriamos ir paliekama pažyma, kurioje bus nurodomi atliekų kiekis ir rūšis.
  • Pasibaigus projekto aktyviam etapui (rugsėjo mėn.) organizatoriai suskaičiuos bendruomenių sukauptus taškus, už kuriuos iš projekto partnerių bendruomenės galės įsigyti prekių ir paslaugų.
  • Daugiausiai atliekų projekto metu tarp savo etapo dalyvių surinkusiai bendruomenei bus papildomai skiriami 200 EUR vertės kuponai prekėms įsigyti.

Atliekų surinkimo etapai regionuose:

I ETAPAS (05.20 – 06.20) – atliekų surinkimas Klaipėdos, Telšių, Šiaulių ir Tauragės apskrityse.

II ETAPAS (06.01 – 07.01) – atliekų surinkimas Kauno, Marijampolės ir Alytaus apskrityse.

III ETAPAS (06.15 – 07.15) – atliekų surinkimas Panevėžio, Utenos ir Vilniaus apskrityse.

Kviečiame registruotis 8 (5) 206 0901 / 8 684 03849 arba info@mesrusiuojam.lt. Daugiau informacijos: 8 684 03849, julius@atc.lt

Bendradarbiaudami su mumis ne tik tinkamai sutvarkysite elektronikos, nebenaudojamos buitinės technikos, nešiojamų baterijų atliekas, prisidėsite prie jaukesnės ir saugesnės Jūsų bendruomenės aplinkos kūrimo, bet ir už sukauptus taškus įsigysite Jums ir Jūsų bendruomenei reikalingų prekių ir/ar paslaugų (prekes rinksitės iš tokių įmonių, kaip UAB „Forum Cinemas“ (www.forumcinemas.lt), UAB „Ogmina“ (www.ogmina.lt), UAB „Skorpiono takas“ (internetinė prekyba sporto reikmenimis – www.skorpionas.lt), UAB „Strategija“ (www.gocrazy.lt), UAB „O‘pen Lietuva“ (www.biuroreikmenys.lt) taip pat turėsite galimybę laimėti papildomą prizą – 200 eur vertės kuponą prekėms įsigyti!

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos