Sutarė, kad dirbs įsiklausydami į vieni kitų poreikius

Vasario 7 d., penktadienį, Reivyčių seniūnijoje prie apskritojo stalo pasikalbėti apie bendruomenių ir Urvikių kultūros centro bendravimą ir bendradarbiavimą susėdo Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) mero pavaduotoja Lina Rimkienė, mero patarėjas Rimantas Gramas, Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė, pavaduotojas Eimantas Salatka ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus, seniūnaičiai, bendruomenių pirmininkai, Urvikių kultūros centro vadovybė.

Išklausytos seniūnaičių ir bendruomenių, taip pat seniūnijos atstovų ir Kultūros centro vadovės Vitos Černookienės nuomonės bei pastabos apie tarpusavio bendravimą, kartu organizuojamus renginius, kitą veiklą. Sulaukta pastabų, pasiūlymų, kaip dirbti išvien, kad veikla būtų visiems įdomi ir prieinama.

Sutarta, kad bendruomenės, seniūnija ir Kultūros centras dirbs įsiklausydami į vieni kitų poreikius, norus.

Susitikimas baigėsi kvietimu į vasario 15 d. prie Tulnikių tvenkinio vyksiantį tradicinį Reivyčių seniūnijos bendruomenių kartu su seniūnija ir Kultūros centru organizuojamą šventinį renginį, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.

 

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos