Susitikime – apie veiklas ir paslaugas jaunimui

Mažeikių rajono savivaldybėje (toliau – Savivaldybė) vyko Savivaldybės atstovų, institucijų, įstaigų, dirbančių su jaunimu, susitikimas. Pristatytos vykdomos veiklos, teikiamos paslaugos, aptartas įvairaus amžiaus vaikų ir jaunimo užimtumas rajone, pasidalyta patirtimi ir lūkesčiais.

Susitikime dalyvavo Savivaldybės mero pavaduotoja Rūta Matulaitienė, mero patarėja Milda Šukienė, Savivaldybės tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Kristina Sereikienė, Savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Alvyda Purauskytė, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto, Aplinkos ir sveikatos apsaugos skyrių, Savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato, Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių skyriaus, Užimtumo tarnybos Telšių jaunimo užimtumo skyriaus, Mažeikių vaikų ir jaunimo daugiafunkcio, Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centrų, ugdymo įstaigų atstovai, atviro jaunimo centro „Rifas“ darbuotojai.

Pasidalyta įžvalgomis, kaip įvairaus amžiaus, socialinės padėties vaikus, jaunimą įtraukti į aktyvias ir mėgstamas veiklas, diskutuota, kaip sudominti, motyvuoti vyresniųjų klasių mokinius.

Pristatytos ir naujai kuriamos veiklos, iniciatyvos. Išsakyti pastebėjimai, kad trūksta darbuotojų dirbti su jaunimu, psichologų, kitų specialistų. Aptartos šių problemų sprendimo galimybės.

Prieita prie išvadų, kad tokie susitikimai būtini, svarbus bendravimas, bendradarbiavimas. Taip pat reikalingas informacijos apie institucijų, įstaigų vykdomas veiklas sutelkimas vienoje vietoje.

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos