Susitikime apie glaudesnį bendradarbiavimą ir miesto veido pokytį

Šiandien, birželio 12 d., Mažeikių rajono savivaldybėje (toliau – Savivaldybė) Savivaldybės mero kvietimu lankėsi AB „Orlen Lietuva“ atstovai. Susitikimo tikslas – aptarti vyksiančius infrastruktūros pokyčius, galimą bendradarbiavimą siekiant pritraukti investicijas į Mažeikių rajoną ir paramą socialiniams, sporto ar kultūriniams projektams.

Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius atvykusiems AB „Orlen Lietuva“ atstovams – generaliniam direktoriui Michal Rudnicki, veiklos palaikymo direktoriui Jaroslavui Bersekerskui, generalinio direktoriaus pavaduotojui gamybinės veiklos valdymui Dainiui Čiutai ir atstovei spaudai Kristinai Gendvilei – pristatė vykdomus ir planuojamus vykdyti infrastruktūrinius projektus. Kalbėjo apie rajonui iškylančias problemas, įmonės ir Savivaldybės bendradarbiavimo svarbą ir galimas jos kryptis. Dėkojo už paramą įvairioms iniciatyvoms ir rajono bendruomenėms. Pristatė naujai suburtos Savivaldybės vadovų komandos vizijas, kaip būtų galima pakeisti ir pagražinti miestą.

AB „Orlen Lietuva“ generalinis direktorius Michal Rudnicki patvirtino, kad bendradarbiavimas su Savivaldybe įmonei labai svarbus ir tikisi, kad jis taps dar glaudesnis. Savo pokalbį M. Rudnicki pradėjo nuo deklaracijos – įmonė ir toliau nori remti tiek socialines, tiek kultūrines, tiek infrastruktūrines Savivaldybės iniciatyvas. Jiems svarbu, kad įmonės darbuotojai gyventų gražesniame ir patogesniame rajone. Pristatė ir bendrovės ateities vizijas bei numatomą plėtrą. Sakė, kad „PKN Orlen“ neketina mažinti investicijų dydžio Mažeikiuose. 

Susitikime, kuriame dalyvavo Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė ir Savivaldybės mero patarėjas Virgilijus Radvilas, kalbėta ir apie tai, kad įmonė neplanuoja mažinti darbuotojų skaičiaus, o šiuo metu jau susiduria su jų stygiumi, kone nuolat ieškoma naujų operatorių. L. Nagienė siūlė ieškoti bendradarbiavimo galimybių su Mažeikių politechnikos mokykla, kuri ruošė operatorius. Sukūrus bendrą Savivaldybės, įmonės ir mokymo įstaigos projektą būtų galima užsiauginti reikiamų specialistų čia, Mažeikiuose.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos