Susitikimas Vilniuje

Balandžio 29 d., pirmadienį, Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius dalyvavo susitikime su Lietuvos Respublikos Ministru Pirmininku S. Skverneliu ir LR Vyriausybės nariais.

Ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius pristatė apie palankią investicinę aplinką regionuose. Iš 45 pritrauktų projektų, 2018 metais, 16 projektų numatyta už Vilniaus miesto ribų. Pritraukti projektai planuoja sukurti 4600 naujų darbo vietų. Iš jų, net 1590 yra planuojami regionuose. Ekonomikos ir inovacijų ministerija vykdo 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 9.4.3 konkretaus uždavinio „Padidinti dirbančių žmogiškųjų išteklių konkurencingumą, užtikrinant galimybes prisitaikyti prie ūkio poreikių“ priemones. Šioms įmonių darbuotojų konkurencingumo tobulinimo priemonėms skirta apie 84 mln. Eur Europos socialinio fondo lėšų.

Finansų ministerijos atstovai kalbėjo apie savivaldybių skolinimąsi ir pajamas. Atstovai iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pasakojo apie priešmokyklinukų ir pradinukų nemokamą maitinimą, piniginę socialinę paramą nepasiturintiems.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos