Susitikimas dėl laikinai uždaromų geležinkelio pervažų

Jau kitą savaitę, nuo birželio 3 d. iki birželio 12 d., bus uždaryta Mažeikių mieste, Laisvės g. esanti pervaža, kitaip dar vadinama Rengės. Čia bus atliekami remonto darbai, tiesiama nauja geležinkelio vėžė. Visas eismas bus nukreiptas per Algirdo gatvėje esančią pervažą. Siekiant aptarti planuojamus darbus ir problemas, su kuriomis susidurs ne tik miesto gyventojai, bet ir jo svečiai, vakar, gegužės 28 d., į Mažeikių rajono savivaldybę (toliau – Savivaldybė) buvo pakviesti AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir remonto darbus vykdančios įmonės atstovai.

Savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė pradėdama pasitarimą prašė remonto rangos darbų vykdytojų kuo greičiau atlikti numatomus darbus, jei galima dirbti dvejomis, o gal net trejomis pamainomis. Ji pažymėjo, kad tai pagrindinis įvažiavimas „į miesto širdį“ ir tai sukels didelių problemų gyventojams. Savivaldybės mero pavaduotojai antrino ir Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė. Ji atkakliai prašė, kad rangovai dirbtų kuo sparčiau ir per trumpiausią įmanomą laiką įvykdytų visus numatytus darbus.

Statybos darbus atliekančios įmonės „Vitras-S“ atstovas Oleg Ševčuk teigė, kad kol kas jie numatę dirbti viena pamaina, tačiau pasistengs koreguoti darbų grafiką. Tačiau tai ne visada įmanoma, statant būtina laikytis įvairių technologinių procesų. Jau birželio 3 d. bus ardoma buvusi pervaža, keisis jos pasukimo laipsnis. Rangovų atstovas teigė, kad šalia pervažos jau pastatyti įspėjamieji ženklai, o netrukus ženklai su apylankos schemomis atsiras prie visų įvažiavimų į miestą ir kitose miesto vietose. Taip pat patikino, kad pėstiesiems bus sudarytos sąlygos pereiti šį remontuojamą ruožą. Bus pastatytas laikinas medinis perėjimas, tačiau, kai vyks intensyvūs darbai tame ruože, jis gali būti trumpam nuimtas.

Susitikime taip pat aptartos problemos su kuriomis susidurs gyventojai. Šiek tiek keisis miesto autobusų grafikas, nes dėl didelio eismo Algirdo g. susidarys spūstys. Tad pavežami, tiek autobusais, tiek geltonaisiais autobusiukais, mokiniai gali pavėluoti į pamokas. Nuspręsta, kad kiekviena mokykla, atsižvelgusi į pavežamų vaikų skaičių ir jų atvykimo laiką, koreguos pamokų pradžios laiką. Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas teigė kalbėjęs su kiekvienu iš mokyklos vadovų ir jie patikinę, kad informuos mokyklose besimokančius mokinius ir jų tėvus apie galimus pasikeitimus.

Savivaldybės administracijos direktorė taip pat prašė susitikime dalyvavusių Mažeikių policijos komisariato atstovų pagalbos, kad tomis dienomis kai bus uždarytas eismas pervažoje, rytinio ir vakarinio piko metu jie reguliuotų eismą sankryžose, kuriose ir šiuo metu susidaro spūstys. Nukreipus visą eismą Algirdo gatve, L. Nagienės teigimu, trejose sankryžose, Gamyklos-Ventos, Gamyklos-Algirdo, Skuodo-Algirdo, bus kone neįmanoma pasukti į kairę. Tad policijos pareigūnai patikino ieškosią galimybių ir rytais, nuo 7.00 iki 8.30 val., bei vakarais, nuo 16.30 iki 17.30 val. šiose sankryžose laikinai išjungti šviesoforus ir budėti jose bei reguliuoti eismą.

Šiek tiek keisis ir autobusų judėjimo mieste maršrutai. „Autobusų parko“ direktorius teigė, kad jau paruošti pranešimai, kuriuose pateikti nauji autobusų eismo grafikai.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos