Susitikimai su seniūnijų gyventojais tęsiasi

Vasario 21 d., penktadienį, tris valandas trukusiame susitikime su Viekšnių seniūnijos gyventojais pristatytos seniūnijos ir Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) administracijos direktoriaus praėjusių metų veiklos ataskaitos.

Su gyventojais susitiko Savivaldybės mero pavaduotoja Lina Rimkienė ir Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Eimantas Salatka, Seimo narys Valius Ąžuolas, UAB „Mažeikių vandenys“ direktorius Kęstutis Kazlauskas, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Saulius Bumblys.

Gyventojai, išklausę ataskaitų, negailėjo klausimų svečiams, išsakė savo prašymus, pastebėjimus. Juos domino Viekšnių malūno likimas, Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus ir Kultūros centro perspektyvos, kelių ir gatvių tvarkymas, apšvietimas, galimybės prisijungti prie vandentiekio ir nuotekų tinklų. Kalbėta ir apie naujų pėsčiųjų takų tiesimą, ne vietoje paliekamas atliekas, saugumą miesto ir miestelių centruose, kuriuose pamėgo būriuotis apsvaigę asmenys.

Rajono valdžios atstovai į dalį klausimų atsakė. Į kitus bus atsakyta vėliau, išsiaiškinus situaciją.

Kitą savaitę Savivaldybės ir Savivaldybės administracijos vadovai susitiks su Židikų ir Sedos seniūnijų gyventojais. Kviečiame dalyvauti susitikimuose, išklausyti ataskaitų, užduoti klausimų, išsakyti pastebėjimus ir diskutuoti apie problemas bei jų sprendimų būdus!!!

Ryšių su visuomene skyrius

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos