Sulaukiama vis daugiau iniciatyvų prisidėti prie Mažeikių gražinimo

Mažeikių rajono savivaldybėje (toliau – Savivaldybė) vyko Savivaldybės vadovų ir Mažeikių Rotary klubo ,,Liberta“ atstovių susitikimas. Kalbėta apie Mažeikių „Vyturio tako“ erdvės kūrimą, išsakyti pasiūlymai ir idėjos kartu puošti ir prižiūrėti miesto viešąsias erdves, papasakota apie klubo projektinę, socialinę veiklą ir kt.

Savivaldybės mero pavaduoja, vadovaujanti ir Savivaldybės įvaizdžio kūrimo darbo grupei, Rūta Matulaitienė su klubo ,,Liberta“ atstovėmis  Gražina Garaliene, Dalia Poliakaite ir Silva Mikužiene aptarė „Vyturių tako“ erdvės priežiūrą – prašyta prie tvarkymo darbų prisidėti ir vietos savivaldą. Pasidalyta mintimis, kaip galima būtų plėtoti šio tako idėją, pasitelkiant jaunimą.

„Vyturių takas“ prieš 4 metus oficialiai atidarytas klubo iniciatyva: čia pastatytos metalinės skulptūros, įrengti suoliukai, gėlių vazonai, juose susodintos daugiametės gėlės, dekoruota pėsčiųjų tako dalis, įrengti betoniniai „inkilai“ su gabiausių moksleivių vardais bei pavardėmis.  

Kalbėta apie miesto viešųjų erdvių priežiūrą, sodinamus augalus. Iki šiol įvairūs augalai, sezoninės gėlės buvo sodinamos pavasarį ir vasarą. Šiemet numatomas trečiasis –  rudeninis – daugiamečių gėlių sodinimas. „Liberta“ pasiūlė prisidėti prie gėlių pirkimo ir sodinimo pasirinktose viešosiose erdvėse, derinant augalus ir kuriant vientisą miesto įvaizdį.

Taip pat pristatyta klubo projektinė veikla, darbas su jaunimu, senjorais, diskutuota socialiniais klausimais, kitomis temomis.

Klubas „Liberta“ pakviestas dalyvauti ir Savivaldybės įvaizdžio kūrimo darbo grupės posėdžiuose. Vietos savivalda ir verslas sutarė glaudžiau bendradarbiauti, kuriant miesto įvaizdį, gražinant aplinką.  

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos