Sudaroma nauja komisija – kviečiame teikti kandidatūras

Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) administracija, įgyvendindama naujos redakcijos Lietuvos Respublikos želdynų įstatymo 5 str. 5 d. 4 p. ir 25 str., rengia Savivaldybės tarybos sprendimo projektą „Dėl želdynų ir želdinių apsaugos, priežiūros ir tvarkymo komisijos sudėties ir nuostatų patvirtinimo“ ir kviečia teikti kandidatūras į Mažeikių rajono želdynų ir želdinių apsaugos, priežiūros ir tvarkymo komisiją, kurią sudaro 5 nariai.

 Želdynų ir želdinių apsaugos, priežiūros ir tvarkymo komisijos nariais gali būti Savivaldybės tarybos nariai, valstybės tarnautojai, gyvenamųjų vietovių bendruomenių atstovai – seniūnaičiai, išplėstinės seniūnaičių sueigos deleguoti atstovai, bendruomeninių organizacijų ir asociacijų ar kitų viešųjų juridinių asmenų (išskyrus valstybės ar savivaldybės, jų institucijų įsteigtus juridinius asmenis), kurie įsteigti teisės aktų nustatyta tvarka ir skatina aplinkos apsaugą, atstovai, savivaldybės gyventojai, raštu išreiškę iniciatyvą dalyvauti komisijos veikloje. 

Prašome suinteresuotą visuomenės grupę iki š. m. lapkričio 30 d. teikti pasiūlymus į Mažeikių rajono želdynų ir želdinių apsaugos, priežiūros ir tvarkymo komisiją (turi būti raštiškas kandidato sutikimas dalyvauti komisijoje) Savivaldybės administracijos Asmenų prašymų ir skundų priėmime vieno langelio principu, adresu: Laižuvos g. 3, Mažeikiai (I aukštas), tel. 8 656  27 709. 

Aplinkos ir sveikatos apsaugos skyrius

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos