Su susisiekimo ministru aptarti rajonui aktualūs klausimai

Liepos 23 d. Mažeikiuose lankėsi LR susisiekimo ministras Rokas Masiulis ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos laikinai einantis direktoriaus pareigas Vitalijus Andrejevas. Vizito tikslas – įvertinti vykdomų projektų darbų eigą: kaip vykdoma vietinės ir regioninės reikšmės kelių priežiūra, rekonstrukcija bei įvertinti galimybes probleminių kelių būklei pagerinti.

Susitikime apžvelgta Lietuvos kelių būklė, kelių kokybės priežiūra ir atsakomybė.
Su svečiais susitiko Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) meras Antanas Tenys, mero pavaduoja Sigutė Bernotienė, LR Seimo nariai Valius Ąžuolas ir Kęstutis Bartkevičius, Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius, jo pavaduotojas Eimantas Salatka, Savivaldybės tarybos nariai, Savivaldybės administracijos darbuotojai ir seniūnai, vietos verslo atstovai ir gyventojai.
Susisiekimo ministras pabrėžė, jog siekiama sukurti sistemą, kuri reguliuotų kelių kokybę ir kad šiuo metu kelių statybos kaštai per dideli, atsakomybė už atliktus darbus ribota.
Susitikime taip pat kalbėta apie vietinės ir regioninės reikšmės kelių rekonstrukciją, žvyrkelių asfaltavimo svarbą, informuota apie artėjančių objektų statybas: viaduko per geležinkelį statybą ir Algirdo bei Skuodo gatvių rekonstrukciją, geležinkelio ruožo į Rengę (Latvija) atkūrimą, apie pašto pertvarkos trūkumus, kurie paliečia rajono gyventojus. Aptartos ateities perspektyvos – įvertinus visų Lietuvos kelių būklę, metų pabaigoje bus žinoma, kiek lėšų reikės skirti kelių būklei gerinti ir jai išlaikyti.
Ministro prašyta atkreipti dėmesį į prastą rajono kelių būklę skiriant didesnį finansavimą, taip pat poreikį įrengti mieste, šalia geležinkelio, garso apsauginę sienelę. Siūlyta tai padaryti kartu su geležinkelio ruožo į Rengę (Latvija) atkūrimo darbais. Taip pat prašyta rasti galimybių skirti lėšų išasfaltuoti 1,5 km Tirkšlių miestelio J. Janonio gatvės ruožą.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos