Su projekto „Išmanusis miestas“ komanda – apie bendrus projektus, jų įgyvendinimą

Kovo 10 d., antradienį, Mažeikiuose lankėsi nacionalinio projekto „Išmanusis miestas“ komanda – verslo atstovai ir studentų grupė su vadovu, kuri rengs Viekšnių malūno atnaujinimo ir pritaikymo bendruomenės reikmėms projektą.

Svečiai Mažeikių rajono savivaldybėje (toliau – Savivaldybė) susitiko su Savivaldybės mero patarėju Virgilijumi Radvilu, Savivaldybės administracijos direktore Laima Nagiene, direktoriaus pavaduotoju Sauliumi Šiuriu, Savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja Daiva Štakonaite. Verslininkai pristatė savo įmones, diskutuota apie numatomus bendrus darbus, projektus, jų įgyvendinimo galimybes.

Muziejuje susipažino su rajono ir miesto istorija, apžiūrėjo veikiančias ir ruošiamas parodas, kitas ekspozicijas.

Pakeliui į Viekšnius apsilankė buvusioje Krakių mokykloje, kurios renovacijos projektą žada rengti kita studentų grupė.

Viekšniuose verslininkai ir studentai apžiūrėjo malūną, jo apylinkes, realiai pamatė ir įvertino projekto rengimo, investavimo galimybes. Taip pat aplankė Viekšnių vaistinės muziejų.

Savivaldybė dalyvauja nacionaliniame projekte „Išmanusis miestas“, kuris konkurso būdu suteikia galimybę aukštųjų mokyklų architektūros, statybos, inžinerijos ir kitų programų studentams suplanuoti ir įgyvendinti projektus, skirtus sukurti naujas, saugias erdves, atitinkančias savivaldybių poreikius pagal Lietuvos miestų savivaldybių teritorijų plėtros ir patrauklumo didinimo programą.

 

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos