Su „Jievaro“ bendruomene – apie galimus pokyčius

Liepos 7 d., antradienį, Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) ir Savivaldybės administracijos vadovai susitiko su „Jievaro“ pagrindinės mokyklos bendruomene dėl viešojoje erdvėje paskleistos informacijos apie galimai mokyklos iškeldinimą iš Mažeikių.

Savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė ir Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė paaiškino, kad ši ugdymo įstaiga turi galimybę dalyvauti valstybės finansuojamame projekte „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“, priemonė „Paslaugų centrai vaikams“, ir gavusi finansavimą pagerinti neįgaliųjų vaikų ugdymo sąlygas bei paslaugų jiems teikimą.

Pirmiausia turi būti parengta galimybių studija ir pateikta paraiška. Ją gali teikti trys regionai: vakarų, kuriam priklauso Telšių, Tauragės, Klaipėdos ir Marijampolės apskritys, vidurio ir rytų. Šiems regionams numatyta skirti po 4,7 mln. Eur. Pagal aprašą, finansavimas bus skirtas ne daugiau kaip dviem paslaugų centrams kiekviename regione.

Susitikime aptartos įvairios galimybės, išsakytos nuomonės, pastebėjimai, pasiūlymai. Vietos savivaldos vadovai pabrėžė, kad be mokyklos bendruomenės sutikimo sprendimai dėl pokyčių nebus priimami. 

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos