Startavo susitikimai su seniūnijų gyventojais

Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) mero institucijos ir Savivaldybės administracijos direktorės Laimos Nagienės iniciatyva pradedami susitikimai su seniūnijų gyventojais. Pirmasis vasario 11 d., antradienį, vyko Reivyčių seniūnijoje, antrasis – vasario 12 d. – Laižuvoje. Pristatytos seniūnijų ir Savivaldybės administracijos direktoriaus praėjusių metų veiklos ataskaitos.

Su seniūnijų gyventojais susitiko Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius, mero pavaduotoja Lina Rimkienė, mero patarėjas Rimantas Gramas, Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė, direktoriaus pavaduotojai Saulius Šiurys ir Eimantas Salatka, Savivaldybės administracijos skyrių vedėjai, UAB „Mažeikių vandenys“ direktorius Kęstutis Kazlauskas. Taip pat dalyvavo Seimo narys Kęstutis Bartkevičius, Savivaldybės tarybos nariai.

Gyventojai išsakė savo pageidavimus, pastabas, prašymus dėl kelių ir gatvių tvarkymo, vandentiekio ir nuotekų tinklų tiesimo ir atnaujinimo, apleistų pastatų ir atsakomybės priemonių taikymą už jų nepriežiūrą. Kalbėta, kad reikalingi pėsčiųjų ir dviračių takai, geresnis apšvietimas ir kt.

Vasario 21 d., penktadienį, Savivaldybės mero institucijos ir Savivaldybės administracijos vadovai susitiks su Viekšnių seniūnijos gyventojais.

Kviečiame ir Jus ateiti į Viekšnių seniūnijos salę pasiklausyti ataskaitų, išsakyti savo pastebėjimus, pasikalbėti apie problemas ir galimybes jas spręsti. inistracijos vadovai susitiks su Viekšnių seniūnijos gyventojais.

Ryšių su visuomene skyrius

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos