Stalo tenisininkai iš Vokietijos grįžo su apdovanojimais

Rugpjūčio 17–19 dienomis Vokietijos Diuseldorfo mieste vyko jaunimo stalo teniso turnyras. Varžybose dalyvavo daugiau kaip tūkstantis penki šimtai sportininkų iš dvidešimt vienos šalies. Buvo rungtyniaujama įvairiose amžiaus grupėse prie 80 stalų. Vyko vienetų ir dvejetų varžybos.
Antrus metus iš eilės varžybose dalyvavo ir Mažeikių jaunieji stalo tenisininkai. Mūsų komandą sudarė Irmantas Daukontas, Lukas Frejeris, Rusnė Vasarytė, Amelija Nicytė ir treneris Raimondas Jackevičius. Geriausiai mūsų miesto atstovams sekėsi vaikinų dvejetų varžybose – Lukas Frejeris ir Irmantas Daukantas užėmė trečiąją vietą, buvo apdovanoti bronzos medaliais ir taurėmis. Vienetų varžybose medalių iškovoti nepavyko. Merginos asmeniškai pasiekė ketvirtfinalius ir užėmė atitinkamai 5–8 vietas.   

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos