Spaudos konferencijoje – apie Tarptautinį meno festivalį

Netrukus nuskambės pirmieji XIII tarptautinio meno festivalio „Mažeikiai 2019“ akordai. Savivaldybės kultūros centre surengtoje spaudos konferencijoje išsamiai pristatyti įvairiose rajono kultūros erdvėse organizuojami festivalio renginiai, kurių jau nekantriai laukia mažeikiškiai ir rajono svečiai, į kuriuos jie kviečiami.

Per pusantro mėnesio bus surengta 14 koncertų, du teatrų spektakliai ir dvi parodos. Žiūrovai ir klausytojai išvys žymius Lietuvos bei užsienio atlikėjus.

Spaudos konferencija pradėta trumpu filmuotu siužetu ir festivalio vyriausiojo meno vadovo Džeraldo Bidvos kvietimu atvykti į koncertus, spektaklius, parodas. Prie kvietimo prisidėjo ir festivalio globėjas Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius, festivalio organizavimo darbo grupės pirmininkė mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė ir nariai, taip pat mero pavaduotoja Lina Rimkienė.

Išsamiai festivalio programą pristatė vyriausiojo meno vadovo pavaduotojas Ričardas Grušas. Jo teigimu, kiekvienas turės galimybę pasirinkti koncertą pagal savo skonį, mėgstamą stilių, atlikėjus.

Apie kiekvieną pasirodymą informacija bus pateikiama Savivaldybės interneto svetainėje ir feisbuko paskyroje.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos