Sostinės žiniasklaidos dėmesys Mažeikiams

Liepos 24 d., trečiadienį, Mažeikių rajono savivaldybėje (toliau – Savivaldybėje) lankėsi vienintelio lenkų kalba Lietuvoje leidžiamų dienraščio ir savaitinio žurnalo „Kurier Wilenski“ atstovai. Leidinys rengia publikacijų ciklą apie didžiausią Baltijos šalyse naftos perdirbimo įmonę AB „ORLEN Lietuva“ – svečius domino ne tik pati įmonė, jos veikla, bet ir ryšiai su vietos bendruomene.

Į Mažeikius atvyko Ilona Lewandowska, dienraštyje „Kurier Wilenski“ rašanti politikos temomis, Rajmund Klonowski, žurnalo „Kurier Wilenski“ redaktorius ir fotoreporteris Marian Paluszkiewicz. Pirmiausia jie susitiko su Savivaldybės meru Vidmantu Macevičiumi, mero pavaduotoja Sigute Bernotiene ir Savivaldybės administracijos direktore Laima Nagiene. Kalbėta apie demografinę situaciją, pramonės plėtrą, daugiausia dėmesio skirta Savivaldybės ir bendrovės bendradarbiavimui.

Vietos savivaldos vadovai pabrėžė, kad AB „ORLEN Lietuva“ aktyviai prisideda prie bendruomenės gyvenimo – remia kultūros ir sporto renginius, socialines iniciatyvas, yra krepšinio klubo Mažeikių „Mažeikiai“ partnerė, teikia finansinę paramą rajono kultūros paveldo objektų išsaugojimui, prisideda prie ugdymo sąlygų gerinimo švietimo įstaigose, taip pat miesto gražinimo ir kt.

Po susitikimo Savivaldybėje svečiai iš sostinės apžiūrėjo miestą, bendravo su gyventojais, lankėsi AB „ORLEN Lietuva“.

 Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos