Skatina ekologiško transporto naudojimą

Siekiant kuo intensyviau skatinti ekologiško transporto naudojimą Lietuvoje, Aplinkos apsaugos institutas kartu su partneriais sukūrė interneto svetainę www.elv.lt, kurioje gyventojams ir įmonėms sukaupta informacija apie elektra varomą transportą ir įkrovimo stotelių infrastruktūrą Lietuvoje. Po truputį įsibėgėjant elektromobilių pardavimui ir infrastruktūros kūrimui, kada reikėtų laukti elektromobilių proveržio Lietuvoje?

Viena iš Aplinkos apsaugos instituto veiklos krypčių – elektra varomo transporto skatinimas, plėtros galimybių vertinimas ir pasiūlymų teikimas. Kartu su partneriais sukurtoje interneto svetainėje www.elv.lt gyventojai ir įmonės vienoje vietoje ras visą informaciją apie elektra varomą transportą (nuo automobilių, autobusų iki dviračių ar paspirtukų) ir įkrovimo stotelių infrastruktūrą. Tikimasi, kad tokia patogi informacinė platforma prisidės prie didesnio draugiško aplinkai transporto naudojimo Lietuvoje masto.

Svetainėje elektrinio transporto naudotojams ar juo besidomintiems viešinami skelbimai apie elektrinį transportą, įkrovimo stotelių žemėlapiai, įkrovimo įrangos operatoriai, elektromobilių nuomos ar dalijimosi bei servisų paslaugos, bus skelbiamos aktualios šios rinkos naujienos.

 

Parengta pagal elv.lt informaciją

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos