Senamiestyje įžiebtas miesto Advento vainikas

Penktadienį, paskutinę lapkričio dieną, senamiesčio skverelyje V. Burbos gatvėje įžiebtas miesto Advento vainikas ir uždegta pirmoji jo žvakė.

Jau tradicija tapo, kad šioje vietoje pinamas Advento vainikas, o visi susirinkusieji savo širdžių šiluma jį įžiebia. Vainikas mums byloja, kad artinasi laiko pilnatvė, išsipildymo metas – laukiame Kristaus gimimo.

Susirinkusius prie tradicinio Advento vainiko sveikino Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) meras Antanas Tenys. Jis dėkojo visiems padėjusiems pinti ir puošti šį miesto Kalėdų laukimo simbolį, o nepabūgusiems šalčio ir atėjusiems į šventę linkėjo būti atlaidesniems ir dosnesniems.

Šventėje taip pat dalyvavo Savivaldybės mero pavaduotojos Irena Macijauskienė ir Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Angelė Rupkutė, kiti garbūs svečiai.

Vainiką aplink saulės laikrodį supynė klubas „Mano namai“, kurio vadovė Krista Kinčienė. Jiems talkino floristė Rasa Lekstutienė. Vainiką pašventino Švč. Jėzaus Širdies parapijos vikaras kun. Robert Romanovski.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos