Seimo valdybos išvažiuojamasis posėdis AB „OrlenLietuva“

Vakar, kovo 27 d., Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis ir LR Seimo valdybos nariai lankėsi AB „Orlen Lietuva“. Išvažiuojamojo posėdžio metu svečiai susipažino su strateginės reikšmės objektu ir su Mažeikių rajono savivaldybės bei AB „Orlen Lietuva“ atstovais aptarė įmonės veiklą ir perspektyvas.

AB „Orlen Lietuva“ generalinis direktorius Michal Rudnicki išsamiai pristatė įmonę – pateikė informaciją apie gamyklą, investicijas, pardavimus, gamybos ir finansinius rezultatus, įgyvendintus paramos projektus. Mažeikių rajono savivaldybės mero patarėjas Virgilijus Radvilas kalbėjo apie Mažeikių rajono privalumus ir pramonės plėtros galimybes. Savo įžvalgomis aptariamais klausimais pasidalino Seimo Pirmininkas ir Seimo valdybos nariai, vyko diskusijos, kurių metu kalbėta ir apie geležinkelio ruožo į Rengę atšakos atstatymą. Po diskusijų Seimo valdybos nariai lankėsi naftos perdirbimo produktų gamyklos gamybinėje teritorijoje. Su įmonės gamybiniais pajėgumais ir technologijomis supažindino AB „Orlen Lietuva“ generalinio direktoriaus pavaduotojas gamybinės veiklos valdymui Dainius Čiuta.

Išvažiuojamame posėdyje Mažeikiuose taip pat dalyvavo LR Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė, Seimo Pirmininko pavaduotojai Irena Degutienė ir Jonas Liesys, Seimo kanclerė Daiva Raudonienė ir kiti atstovai, Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) meras Antanas Tenys, naujai išrinktas Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius, Savivaldybės mero patarėjas Algimantas Čepys, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys.  

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos