Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus komandą papildė naujas patarėjas

Mažeikių rinkiminėje apygardoje antrą kadenciją dirbantis Lietuvos Respublikos Seimo narys Kęstutis Bartkevičius turi naują patarėją. Sausio 21 d. politiko asmeninio pasitikėjimo komandą papildė 31-erių metų Aurelijus Butnorius.

„A. Butnorius domisi rajono ir visos šalies politiniu, kultūriniu ir visuomeniniu gyvenimu, yra vienas aktyviausių jaunosios kartos mažeikiškių. Jo idėjos bus vertingos man vykdant parlamentinę veiklą ir aktyviai veikiant rajono gyvenime“, – įsitikinęs Seimo narys.

A. Butnorius yra baigęs kelių statybos inžinerijos studijas Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje. Šioje srityje jis iki šiol ir dirbo. A. Butnorius žinomas kaip visuomenės ir politinių aktualijų apžvalgininkas, taip pat dalyvauja rajono literatų veikloje.

Gyventojai gali kreiptis į naujajį patarėją el. paštu aurelijus.butnorius@lrs.lt arba telefonu 8 617 69 956.

Seimo narys K. Bartkevičius gyventojus asmeniniais klausimais priima pirmadieniais nuo 10 val. iki 11.45 savo biure adresu: Stoties g. 18, 215 kab.

Seimo nario patarėjais taip pat dirba Česlovas Čyžas (apygardoje) ir Vaidutė Jakštonienė (Seime).

Seimo nario patarėjas yra politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojas. Jo pareiga yra padėti Seimo nariui vykdyti parlamentinę veiklą.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos