Sedoje – ryškūs pokyčiai

Vis sparčiau rajone įsibėgėjant miestų, miestelių ir kaimų tvarkymui, Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) meras Antanas Tenys kartu su Savivaldybės administracijos Strateginio vystymo ir investicijų skyriaus vedėja Sandra Ramanauskiene apžiūrėjo, kaip Sedoje atliekami rangos darbai, domėjosi jų eiga. Susitikęs su Sedos seniūne Audrone Dipševičiene ir seniūnijos darbuotojais aptarė jau nuveiktus ir būsimus darbus, darbų terminus.

Seniūnė pasidžiaugė, kad rangos darbai juda pabaigos link. Įvažiavus į Sedą pasikeitimus pastebi visi – nutiesti šaligatviai, nuo bažnyčios iki centro jie įrengti abiejose kelio pusėse. „Dabar miesto gyventojai patogiau ir saugiau nueina į bažnyčią“, – sakė seniūnė. „Dėkoju Savivaldybės institucijų vadovams, kad po ilgų derybų susitarė su ESO atstovais dėl elektros ir gatvių apšvietimo atramų Dariaus ir Girėno gatvėje iškėlimo“, – sakė A. Dipševičienė. Ji taip pat pabrėžė, kad Seda be turgaus būtų ne miestas, tad džiaugėsi, kad turgaus aikštė jau išasfaltuota, netrukus ji bus aptverta ir įrengtas apšvietimas. Turgaus teritorijoje bus pastatyti tualetai, prekybos paviljonai.

Meras apžiūrėjo naujai sutvarkytą viešąją erdvę Plechavičiaus gatvėje. Atlikti tvarkybos darbai: sutvarkytas tvenkinys, o iškirtus šalia augusius menkaverčius krūmus ši vieta pasikeitė neatpažįstamai. Padidintas ir atnaujintas stadionas, įrengti suoliukai, krepšinio aikštelė padengta nauja danga.

Svečiai apsilankė ir tvarkomame pastate, kuriame, seniūnės teigimu, patalpos bus suteiktos Sedos bendruomenei, moterų ir jaunimo klubams. Tikimasi, kad čia pamėgs lankytis visi. „Planuojame, kad atsiras erdvė, kurioje galėsime rodyti ir kino filmus“, – kalbėjo A. Dipševičienė. –   Šio pastato kaimynyste džiaugiasi ir Sedos darželis, jie neturi sporto salės, tad naujuose bendruomenės namuose darželinukai galės ne tik sportuoti, bet ir žaisti, rengti šventes“, – sakė seniūnė.

„Atnaujintos viešosios erdvės leis bendruomenei įvairiau leisti laiką, o sukurta infrastruktūra taps nauja erdve kultūriniams renginiams ir įvairioms bendruomenės iniciatyvoms, –kalbėjo Savivaldybės meras A. Tenys. – Įgyvendinus šį projektą, Seda pasikeis. Gyventojams bus patogu čia gyventi, dirbti, mokytis“. Rajono vadovas dėkojo gerai ir patikimai rangos darbus atliekančiai UAB „Kvėdarsta“.  

Bendra projekto vertė – per 970 tūkst. eurų, iš kurių 72,8 tūkst. eurų savivaldybės biudžeto lėšos. Darbus planuojama baigti kitų metų pavasarį.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos