Savivaldybės tarybos posėdyje pritarta veiklos ataskaitoms

Balandžio 27 d., penktadienį, posėdžiavo Mažeikių rajono savivaldybės taryba (toliau – taryba). Komitetų posėdžiuose dalyvavę ir sprendimų projektus jų metu išanalizavę tarybos nariai dėl daugelio klausimų vienbalsiai pritarė. Posėdyje iš 27 Savivaldybės tarybos narių dalyvavo 23. Taip pat dalyvavo Lietuvos Respublikos Vyriausybės Telšių apskrityje atstovė Loreta Bagdonavičienė ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Kęstutis Bartkevičius.
Prieš prasidedant posėdžiui iškilmingai padėkota UAB „Hotrema“ kolektyvui ir jos vadovui Nerijui Baužiui už prasmingą iniciatyvą Lietuvos 100-mečio proga puošiant ir garsinant savo miestą.
Posėdyje pritarta Mažeikių rajono savivaldybės mero veiklos, Savivaldybės tarybos veiklos ir administracijos direktoriaus, Kontrolės ir audito tarnybos 2017 m. veiklos ataskaitoms. Taryba pritarė viešųjų įstaigų – Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centro, Mažeikių ligoninės, Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centro, Sedos pirminės sveikatos priežiūros centro 2017 metų veiklos ataskaitoms.
Patvirtinti sprendimų projektai dėl viešųjų sveikatos priežiūros įstaigų vadovų mėnesinės algos kintamosios dalies nustatymo, dėl pritarimo projektams finansuoti ir įgyvendinti pagal Vietos plėtros strategiją, dėl maksimalaus trumpalaikės ar ilgalaikės socialinės globos išlaidų finansavimo dydžio Mažeikių rajono savivaldybės gyventojams nustatymo.
Vienbalsiai pritarta Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos, „Ventos“ progimnazijos, Moksleivių namų ir Moksleivių techninės kūrybos centro naujiems nuostatams.
Savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja Daiva Štakonaitė pristatė informaciją apie valstybinės žemės nuomos mokesčio tarifų 2018 metams ir žemės mokesčio tarifų 2019 metams nustatymą. Posėdyje pritarta 2019 metų nekilnojamojo turto mokesčio tarifams.
Savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vedėja Rima Podelienė pateikė informaciją apie individualios veiklos, kuria gali būti verčiamasi turint verslo liudijimą, rūšių 2019 metų fiksuoto pajamų mokesčio dydžio nustatymą.
Savivaldybės tarybos narė Lina Rimkienė pristatė informaciją dėl fizinių ar juridinių asmenų, kitų organizacijų ar jų padalinių, pageidaujančių skirti tikslinių lėšų savivaldybės gyvenamųjų daugiabučių namų kiemų, savivaldybės bendrojo naudojimo įvažiavimo kelių, gatvių, automobilių stovėjimo aikštelių ir kitų infrastruktūros objektų remonto, rekonstravimo ar įrengimo darbams pasiūlymų teikimo ir vertinimo tvarkos aprašo patvirtinimo.
Tarybos daugumos pritarimu patvirtintos Mažeikių rajono tvarkymo ir švaros taisyklės ir Triukšmo prevencijos savivaldybės viešosiose vietose taisyklės. Patvirtintas sąrašas Mažeikių rajono savivaldybės administracijos objektų, finansuojamų Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšomis 2018 metais.
Kitas tarybos posėdis vyks gegužės 25 dieną.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos