Savivaldybės tarybos posėdyje prisaikdintas naujas tarybos narys

Gegužės 31 d., penktadienį, posėdžiavo Mažeikių rajono savivaldybės taryba (toliau – taryba). Dauguma sprendimų projektų tarybos nariai pritarė vienbalsiai. Visi sprendimų projektai buvo priimti. Posėdyje dalyvavo visi – 26 – tarybos nariai, 27-asis davė priesaiką posėdžiui prasidėjus. Taip pat dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narys Kęstutis Bartkevičius.

Prasidėjus posėdžiui tarybos nario priesaiką padėjęs ranką ant Lietuvos Respublikos Konstitucijos iškilmingai perskaitė naujasis Savivaldybės tarybos narys Laurynas Jonauskas: „Aš prisiekiu gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus, sąžiningai atlikti visas savivaldybės tarybos nario pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus. Tepadeda man Dievas“.

Slaptu balsavimu buvo paskirti Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai Saulius Šiurys ir Eimantas Salatka.

Daugiausia diskusijų sukėlė sprendimo projektas dėl individualios veiklos, kuria gali būti verčiamasi turint verslo liudijimą, rūšių 2020 metų fiksuoto pajamų mokesčio dydžio nustatymo ir dėl dalies automobilių aikštelės nuomos ne konkurso būdu UAB ,,Pajūrio kartingai“.

Vienbalsiai priimti sprendimų projektai dėl Mažeikių Kalnėnų pagrindinės mokyklos struktūros pertvarkymo, dėl Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos nuostatų patvirtinimo, dėl konkursų į švietimo įstaigų vadovų pareigas organizatoriaus skyrimo, dėl Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigybių steigimo. Pritarta projektams dėl pritarimo projekto „Mažeikių miesto stadiono, esančio Sedos g. 57, atnaujinimas“ rengimui, įgyvendinimui, finansavimui ir tęstinumo užtikrinimui, dėl pritarimo projekto „Mažeikių miesto stadiono, esančio Pavenčių g. 12, atnaujinimas“ rengimui, įgyvendinimui, finansavimui ir tęstinumo užtikrinimui. Sudaryta nauja Mažeikių rajono savivaldybės šeimos komisija, patvirtinti jos veiklos nuostatai. Pateikta įdomi informacija apie vykdomą projektą „Darbu grindžiamas mokymasis – profesinio mokymo ateitis“.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos