Savivaldybės taryba patvirtino visus sprendimus

Vasario 26 d., penktadienį, vykusiame Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) tarybos posėdyje svarstyti 46 klausimai – iš jų vienas pristatymas. Visiems sprendimų projektams pritarta.

Pritarta projekto „Mažeikių miesto stadiono, esančio Sedos g. 57, atnaujinimas“ rengimui ir įgyvendinimui, Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos praėjusių metų priemonių vykdymo ataskaitai, melioracijos darbų šių metų programai ir kt. 

Priimtas sprendimas, jog Mažeikių ligoninėje atliekamas greitasis antigeno testas be siuntimo besikreipiantiems gyventojams kainuos 15 Eur. Šį testą galės atlikti būsimieji tėveliai, dalyvausiantys gimdyme, ar norintieji lankyti ligoninėje besigydančius artimuosius ir pan.

 Savivaldybės taryba patvirtino rezoliuciją, kuria kreipiamasi į Vyriausybę, Krašto apsaugos, Aplinkos ministerijas ir raginama atsisakyti planų steigti karinį poligoną Mažeikių rajono savivaldybės teritorijoje bei Lietuvos Respublikos teritorijos bendrojo plano brėžinyje „Kompleksinė infrastruktūra ir teritorijų rezervavimas valstybės poreikiams“ iš Mažeikių rajono savivaldybės teritorijos panaikinti žymą „Naujo karinio poligono alternatyvos“.

Taip pat priimti sprendimai dėl mokyklų nuostatų patvirtinimo, turto perėmimo, pirkimo ir pardavimo, teritorijų pripažinimo svarbiomis vietos bendruomenėms ir kt.

Pasibaigus posėdžiui, Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius atsakė į opozicijoje esančių tarybos narių klausimus. 

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos