Savivaldybės administracijos struktūroje – pokyčiai

Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) administracijos struktūra keičiama – kai kurie skyriai sujungiami, kiti, perskirsčius funkcijas, naikinami.

Spalio 31 d., sujungti du – Teisės ir Personalo administravimo – skyriai ir struktūroje liko vienas Teisės ir personalo skyrius. Lapkričio 5 d. įkuriamas naujas Ryšių su visuomene skyrius. Perkėlus dalį Ekonomikos bei Statybos ir remonto skyrių funkcijų į buvusį Turto valdymo skyrių jau veikia naujas Turto valdymo ir priežiūros skyrius. Kitas, naikinamų Ekonomikos bei Statybos ir remonto skyrių, funkcijas atliks Strateginio planavimo ir investicijų bei Vietinio ūkio skyriai.

Kad gyventojams būtų patogiau, nepakeitus skyriaus funkcijų, sutrumpintas Aplinkos apsaugos, visuomenės ir sveikatos apsaugos skyriaus pavadinimas, tad nuo šiol jis vadinasi Aplinkos ir sveikatos apsaugos skyrius.

Netrukus bus sujungti Švietimo bei Kultūros ir sporto skyriai. Nebeliks ir Archyvų bei Informacinių technologijų skyrių. Jų funkcijos atliks Bendrasis skyrius.

Restruktūrizacija nepalies 9 skyrių: Architektūros ir urbanistikos, Buhalterinės apskaitos, Civilinės metrikacijos, Finansų, Savivaldybės centralizuoto vidaus audito, Socialinės paramos, Viešosios tvarkos, Viešųjų pirkimų, Žemės ūkio skyrių.

Iki gruodžio 5 d., Savivaldybės tarybos sprendimu, bus baigtos Savivaldybės administracijos struktūros pakeitimo procedūros. Iš buvusių 22 skyrių liks 17. Svarbiausias pertvarkos tikslas – efektyvinti Savivaldybės administracijos darbą, išvengti funkcijų dubliavimosi.

Bendrasis skyrius

.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos