Savivaldybėje lankėsi svečių delegacija iš keturių užsienio šalių

Šiandien, balandžio 26 d., Mažeikių rajono savivaldybėje (toliau – Savivaldybėje) lankėsi mokinių ir mokytojų delegacija iš keturių užsienio šalių – Turkijos, Italijos, Rumunijos ir Latvijos. Atvykusieji supažindinti su Mažeikių rajonu, trumpai pristatyta švietimo sistema.
Svečius sveikino Savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė ir Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus. Savivaldybės mero pavaduotoja S. Bernotienė linkėjo svečiams gerų įspūdžių mūsų šalyje, džiaugėsi švietimo įstaigų bendradarbiavimu.
Pagal projekto „Erasmus +K2“ programą „Inovatyvių mokymo(si) priemonių taikymas mokant anglų kalbos“ mokiniai ir mokytojai atvyko į Mažeikių Kalnėnų pagrindinę mokyklą. Svečiai ir projekto partneriai iš technikos vidurinės mokyklos „Trajan Vuia“ (Targu Jiu, Rumunija), Kandavos vidurinės mokyklos (Latvija), Giuseppe Mazzini vidurinės mokyklos (Marsala, Italija) ir ypatingai gabių mokinių ugdymo mokyklos (Afyonkarahisar, Turkija). Šis projektas vykdomas nuo 2016 metų. Visa projekto veikla yra finansuojama iš Europos Komisijos „Erasmus+“ programos lėšų.
Svečiai jau pabuvojo Plateliuose, Šiauliuose, šiandien lankysis Klaipėdoje.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos