Savivaldybė veda derybas dėl istorinio pastato perėmimo

Rugpjūčio 1 d. Mažeikių rajono savivaldybėje (toliau – Savivaldybė) lankėsi AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovas. Aptartas Savivaldybės pageidavimas tapti istorinio Mažeikių geležinkelio stoties pastato savininke ir galimybės jį paversti traukos objektu. Derybos bus tęsiamos – planuojama susitikti po mėnesio.

Su AB „Lietuvos geležinkeliai“ Turto valdymo paslaugų centro Komercijos skyriaus vadovu Eriku Rakausku kalbėjo Savivaldybės vicemerė Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė, Turto valdymo skyriaus vedėja Rima Podelienė.

Vedamos derybos dėl pastato perėmimo iš jo savininkų AB „Lietuvos geležinkeliai“. Tapusi šio turto savininke Savivaldybė galėtų investuoti į patalpų remontą, taip pat dalyvauti įvairiuose projektuose. Istorinis pastatas būtų pritaikytas savivaldybės gyventojų ir miesto svečių reikmėms.

Šiuo metu dalis pastato yra išnuomota „Menų stočiai“. Jaunimas savo jėgomis ir lėšomis šią vietą jau pavertė jaukiu ir daug žmonių pritraukiančiu objektu, kuriame organizuojama nemažai įvairių renginių. Savivaldybė palankiai vertina ir palaiko jaunų žmonių iniciatyvą, tad čia ir toliau galėtų veikti „Menų stotis“, atsirasti įvairių pramogų, papildomos erdvės jaunimui ar vyresniems asmenims, įsikurti ir turizmo informacijos centras, kavinukė. Taip pat būtų pagalvota apie erdvę asmenims, laukiantiems traukinio ir vietą, kur galima pastatyti bilietų pardavimo aparatą.

AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovas išklausė vietos savivaldos vadovų pageidavimus, argumentus, vizijas. Užsiminė ir apie galimybę geležinkelio stoties pastatą Savivaldybei nuomotis. Sutarta tęsti derybas, po mėnesio susitikti bei konkrečiau aptarti pastato nuomos ir perėmimo sąlygas.

   Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos