Ryškūs pokyčiai rajono miestuose

Mažeikių rajone sėkmingai įsisavinamos Europos Sąjungos skirtos investicijos. Šiuo metu tvarkomi du rajono miestai – Seda ir Viekšniai. Juose atnaujinamos viešosios ir laisvalaikio erdvės, pritakomos bendruomenės poreikiams siekiant, kad jie būtų patrauklūs gyventi, dirbti ir leisti laisvalaikį.

Sediškiai ir visi į šį miestą užsukę svečiai pastebi, kad Seda keičiasi – tampa patrauklesnė ir saugesnė. Rangos darbai, kurie vyksta pagal projektą „Sedos miesto kompleksinė plėtra“, juda pabaigos link – baigiami tiesti šaligatviai, statomi nauji šviestuvų stulpai, atliekami drenažo darbai, remontuojamas pastatas, kuris bus pritaikytas bendruomenės poreikiams, statomas viešasis tualetas, ruošiamasi aptverti Vytauto gatvėje įrengtos turgavietės teritoriją.

Pasinaudojus finansavimu, Sedoje bus pagerinta gyvenamoji aplinka, sutvarkytos intensyviausiai gyventojų naudojamų Telšių, Dariaus ir Girėno, Vytauto gatvių atkarpos, įrengti šaligatviai ir apšvietimas. Taip pat bus sutvarkyti viešųjų erdvių želdynai, įrengta turgavietė ir mažosios architektūros elementai, atnaujinta aktyvaus laisvalaikio infrastruktūra. Atgims Dariaus ir Girėno gatvėje esantis skveras, viešoji erdvė Plechavičiaus gatvėje.

Darbus, kuriuos atlieka UAB „Kvėdarsta“, planuojama užbaigti kitų metų pavasarį. Bendra projekto vertė – per 970 tūkst. eurų, iš kurių 72,8 tūkst. eurų savivaldybės biudžeto lėšos.

Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys mano, kad šio projekto įgyvendinimas pagerins vietinių gyventojų gyvenimo sąlygas.

„Sediškiai jau seniai norėjo, kad būtų įrengta ir sutvarkyta turgavietė. Dabar ši galimybė atsirado. Be to, vietinių gyventojų poreikiams sutvarkytas ir iki šiol buvęs apleistas pastatas V. Gadono g. 3B. Visa tai prisideda prie žmonių gerovės“, – kalbėjo A. Tenys. 

Ne ką mažiau darbų numatyta ir tvarkant Viekšnių miestą. Vykdant projektą „Viekšnių miesto kompleksinė plėtra“ bus tvarkomos intensyviausiai gyventojų naudojamų Vytauto, Žalgirio, J. Basanavičiaus, Mažeikių gatvių atkarpos, įrengiami šaligatviai ir apšvietimas, atnaujinami viešųjų erdvių želdynai, įrengiami pėsčiųjų takai ir mažosios architektūros elementai, tvarkoma Bažnyčios g. skvero teritorija bei teritorija prie Ventos upės ir prie paminklo Biržiškų šeimai, Birutės g. maudyklės teritorija, vietoje nugriauto pastato, esančio Vytauto g. 29, bus įrengta turgavietė. Taip pat bus nugriautas ir J. Basanavičiaus g. 1 esantis pastatas. „Viekšniuose darbai tik prasideda, tačiau tikiuosi, kad jie vyks sklandžiai ir ilgai netrukus jau bus matomi rezultatai“ – sakė A. Tenys.

Rangos darbus atlieka UAB ,,VVARFF“. Šio projekto vertė – per 814 tūkst. eurų, iš kurių daugiau nei 62 tūkst. eurų savivaldybės biudžeto lėšos.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos