Rugsėjį – Europos judumo savaitė

Kasmet rugsėjo 16–22 d. organizuojama Europos judumo savaitė, kai kviečiama atkreipti dėmesį į tvarios aplinkos kūrimą, pažvelgti į judumą kitaip – populiarinti tvarias transporto priemones ir skatinti sveikatingumą.
Kviečiame Mažeikių rajono švietimo ir neformalaus ugdymo, kultūros įstaigas, įvairias organizacijas ir įmones aktyviai prisidėti prie Judumo savaitės renginių organizavimo ir rengti žygiavimo, šiaurietiško ėjimo, važiavimo dviračiu, riedučiais varžybas tarp įvairių įstaigų ar organizacijos viduje, gal net organizuoti dviračių žymėjimo akcijas ar organizuoti seniausio ir įdomiausio dviračio, paspirtuko, bemotorės transporto priemonės rinkimus ir pan.
Užsiregistravusiems Judumo savaitės aktyviausiems ir išradingiausiems dalyviams – vandens pramogos Mažeikių sporto mokyklos baseine.
Būkite pasiruošę užfiksuoti ryškiausias renginių akimirkas ir jomis pasidalinti! Užpildytą renginių šabloną (pateikti Word formatu) iki rugpjūčio 31 d. ir įamžintas Jūsų renginio akimirkas reikia siųsti el. paštu reda.guerrero@mazeikiai.lt ar jurgita.jokubauskiene@mazeikiai.lt.
Jūsų dalyvavimas – tai nemokama savireklama!

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos