Rudens šventėse susibūrė bendruomenės

Savaitgalį vykę Rudens kermošiaus Tirkšliuose ir Viekšniuose bei „Bulvių fiestos“ Šerkšnėnuose renginiai sutraukė gausų būrį dalyvių ir žiūrovų. Juos sveikino Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevicius ir mero pavaduotoja Lina Rimkienė.

Tirkšliuose Rudens kermošius viliojo į pušyną ne tik skambiomis dainomis, prekeivių siūlomomis prekėmis, bet ir vienuolikos verdamų kopūstienių kvapu – tiek komandų dalyvavo pirmą kartą surengtame kopūstienių virimo čempionate. Geriausią, skaniausią rinko ir komisija, ir publika. Čempionato nugalėtoja ir publikos numylėtine pripažinta Lėtenių bendruomenės komanda. Apdovanoti gražiausiai tvarkomų sodybų šeimininkai. Koncertavo Tirkšlių kultūros centro ir kiti meno kolektyvai bei atlikėjai. 

Rudens kermošius, surengtas trečią kartą, šurmuliavo ir Viekšniuose, nors tądien be perstojo pliaupė lietus. Linksmino Varėnos krašto muzikantai, kapelos iš Kretingos, Darbėnų, kaimiškos muzikos grupė iš Urvikių. Vyko prekyba vaiskrūmiais, dekoratyviniais augalais, amatininkų gaminiais. Buvo ir medaus, pyragų, rūkytos žuvies, naminės giros. Prekiautojai į šventę atvažiavo ir iš Trakų, Šiaulių.

Antrą kartą Šerkšnėnuose organizuota „Bulvių fiesta“. Šerkšnėnų ir kaimyninių seniūnijų bendruomenės gamino įvairiausius bulvių patiekalus bei vaišino visus susirinkusius. Skambėjo dainos, netrūko žaidimų bei rungčių.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos