Rinksime atstovus į jaunimo reikalų tarybą

Spalio 9 d., 17.00 val., kviečiame rinkti jaunimo atstovus į Savivaldybės jaunimo reikalų tarybą (toliau – SJRT). Rinkimai vyks Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje (Stoties g. 18, II a.).

SVARBU:

  • SJRT jaunimo atstovai renkami viešo visuotinio jaunimo organizacijų ir su jaunimu dirbančių organizacijų, mokinių ir (ar) studentų savivaldų atstovų, veikiančių savivaldybės teritorijoje, susirinkimo metu.
  • SJRT lygiateisės partnerystės pagrindu sudaroma iš 6 jaunimo atstovų, 3 savivaldybės administracijos darbuotojų ir 3 savivaldybės tarybos narių.
  • Kandidatai į SJRT jaunimo atstovus:
  • Kandidatus (14–29 m. amžiaus) į SJRT jaunimo atstovus gali siūlyti jaunimo organizacijos, su jaunimu dirbančios organizacijos, mokinių ir (ar) studentų savivaldos, veikiančios savivaldybės teritorijoje, iš savo narių arba kandidatais gali save išsikelti pavieniai asmenys. Kandidatų į SJRT jaunimo atstovus skaičius neribojamas.
  • Kandidatų (toliau – kandidatas) į SJRT jaunimo atstovus registracija prasideda nuo spalio 1 d. iki spalio 7 d. Registracijos metu kiekvienas kandidatas pateikia užpildytą nustatytos formos kandidato į SJRT jaunimo atstovus anketą, prideda trumpą motyvaciją ir mažiausiai vieną rekomendaciją iš jaunimo organizacijos, su jaunimu dirbančios organizacijos, mokinių ir (ar) studentų savivaldos, veikiančios savivaldybės teritorijoje.

Užpildyti kandidato anketą galima pasinaudojus internetinę nuorodą: shorturl.at/nvAFS

Papildoma informacija teikiama Mažeikių rajono savivaldybės administracijoje adresu: Stoties g. 18–204 kab., II a., Mažeikiai), Alvyda Purauskytė, tel. (8 443) 95327, el. paštas alvyda.purauskyte@mazeikiai.lt.

SJRT NUOSTATAI ČIA

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos