Renginys Pasaulinei AIDS dienai paminėti

Lapkričio 28 d., trečiadienį, „Ventos“ progimnazijos salėje susirinko 12-os rajono mokyklų atstovai – čia vyko renginys skirtas Pasaulinei AIDS dienai paminėti – „Miestas be narkotikų – mano iniciatyvos“. Komandas, kurios ne tik klausė pranešimų, bet ir aktyviai dalyvavo mokymuose bei diskusijoje-debatuose, sudarė 8–11 klasių mokiniai, mokytojai, socialiniai pedagogai ir visuomenės sveikatos stiprinimo specialistai.

Šis renginys organizuotas siekiant ugdyti dalyvių sąmoningumą ir motyvaciją saugoti sveikatą. Jaunuoliai pakviesti teikti iniciatyvas psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijai. Dalyvavusiesiems pristatyta ankstyvosios intervencijos programa ir jos įgyvendinimas, kalbėta apie AIDS mūsų rajone. Jaunuoliai buvo mokomi atsispirti modernaus gyvenimo pagundoms, o išprovokavus diskusiją-debatus „Miestas be narkotikų – mano iniciatyvos“ išgirsta daug pasiūlymų ir idėjų.

Renginį organizavo Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Komandas sveikino Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Irena Macijauskienė ir Mažeikių narkotikų kontrolės komisijos nariai.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos