Regioninės politikos pavasario forume apie regionų viziją, išskirtinumus ir bendradarbiavimą

Vakar, gegužės 2 d., Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius dalyvavo jau tradiciniu tapusiame, trečiajame, Vidaus reikalų ministerijos organizuotame Regioninės politikos pavasario forume. Kauno technologijos universiteto Santakos slėnyje susirinkę Seimo nariai, ministrai, viceministrai, Europos Komisijos atstovai, verslininkai, ekonomistai, visuomenininkai ir žiniasklaidos atstovai kalbėjo ir diskutavo apie regioninės politikos viziją ir ateitį, vystymo kryptis.

Forume vyko keturios diskusijos, kuriose buvo kalbama apie regioninės politikos viziją – koks bus kitas dešimtmetis, regionų išskirtinumus ir kaip rasti savąjį, bendradarbiavimą nepaisant administracinių ribų, regioninių institucijų vaidmenį regionų plėtroje. Diskutuota ir apie 2021 metais prasidėsiantį naująjį Europos Sąjungos finansinį laikotarpį, Lietuvai mažėjantį finansavimą ir su tuo kilsiančius iššūkius. Taip pat paliestos aktualios funkcinių zonų bei regioninių institucijų temos.

Regioninės politikos pavasario forume susirinko visos suinteresuotosios šalys ir ieškojo geriausių sprendimų Lietuvos regionams, dalijosi patirtimi, bei kėlė svarbius klausimus tam, kad kurtų ateitį.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos