Rangovams – dar vienas griežtas įspėjimas

Liepos 9 d., antradienį, į Mažeikių rajono savivaldybę (toliau – Savivaldybė) pasiaiškinti dėl neveiklumo ir sutartinių įsipareigojimų nevykdymo vėl buvo pakviesti vangiai darbus prie Ventos upės vykdančios UAB „Konsolė“ atstovai ir techninę priežiūrą šiame objekte vykdantis specialistas. Atvykusieji, kaip ir ankstesniame susitikime, apgailestavo dėl stringančių darbų, į daugumą vietos savivaldos vadovų teikiamų klausimų negalėjo atsakyti, tačiau tikino darbus baigsiantys laiku.

Sutartyje numatyti darbai turi būti baigti šių metų liepos 19 d., tačiau dar nepaklotas 1 km pėsčiųjų tako, aplink kurį reikės sutvarkyti ir teritoriją. „Jei iki sutartos datos darbai nebus atlikti, bus sprendžiamas klausimas dėl sutarties nutraukimo“, – pabrėžė Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė.

Prieš dvi savaites, birželio 27 d., Savivaldybėje vykusio susitikimo metu pėsčiųjų takus prie Ventos rengiančiai įmonei buvo pateikti griežti reikalavimai – liepos 1-ąją pateikti suderintą ir patvirtintą konkrečių darbų atlikimo grafiką, garantuoti, kad visi projekte numatyti darbai bus atlikti kokybiškai ir laiku. UAB „Konsolė“ tokį grafiką pateikė, tačiau jame numatytų visų savaitės darbų neatliko.

Antradienį vykusį pakartotinį susitikimą su UAB „Konsolė“ atstovais ir techninę priežiūrą šiame objekte vykdančiu specialistu inicijavo Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius ir Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė.

Prieš dvejus metus – 2017 m. gegužės 15 d. – Savivaldybės administracija su UAB „Konsolė“ pasirašė projektavimo ir statybos rangos sutartį, kuria bendrovė per dvejus metus įsipareigojo parengti kraštovaizdžio formavimo ir ekologinės būklės gerinimo Mažeikių miesto Ventos upės slėnyje projektą. Numatyta upės pakrantėse nuo Naujakurių gatvės, ties kotedžais, iki Mažeikių miesto ribos, Sodininkų kelio, įrengti grunto ir asfalto dangos pėsčiųjų takus, kurių bendras ilgis – apie 2 km. Taip pat sutvarkyti apie 10 ha teritoriją aplink įrengtus takus.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos