Rajono vadovai ir gyventojai neliko abejingi nuo gaisro nukentėjusiai šeimai

Prieš pat Naujuosius metus per gaisrą netekusi namų pikeliškių šeima šiandien dėkoja už žmonių gerumą ir Savivaldybės, Švč. Jėzaus Širdies bažnyčios „Caritas“, Židikų seniūnijos bei Pikelių bendruomenės organizuotą pagalbą, kurios dėka jie turi viską, ko reikia gyvenimui.

Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) vicemerė Sigutė Bernotienė ir Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė lankėsi Pikeliuose ir susitiko su nuo gaisro nukentėjusia šeima. Apžiūrėjo nuniokotą namą, siūlė laikiną socialinį būstą Sedoje, kadangi Pikeliuose laisvo būsto nėra, bet žmonės išvažiuoti iš savo kaimo nepanoro. Kalbėta apie socialinę paramą.

Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius kreipėsi ir į verslininkus, kurie taip pat neliko abejingi. Vienas jų jau pervedė lėšų, paramą pažadėjo ir daugiau verslo žmonių.

Savivaldybės ir Savivaldybės administracijos vadovams kartu su Švč. Jėzaus Širdies bažnyčios „Carito“ vadove Danute Komoviene aptarus būsimą pagalbą, sutarta, jog kontaktinis asmuo renkant paramą – „Carito“ vadovė, kadangi jos vadovaujama organizacija turi sukaupusi daiktų, kuriuos dovanoja rajono gyventojai.

Sulaukta daug skambučių su konkrečiais pasiūlymais. Mažeikiškiai padovanojo sekciją, spintą, rašomąjį stalą, patalynės, drabužių ir kitų namų apyvokos daiktų, dažų ir glaisto, kuriuos surinko ir šeimai nuvežė Židikų seniūnijos darbuotojai. Daug padeda ir patys pikeliškiai, paskatinti bendruomenės pirmininko Danieliaus Gedučio. Iš suaukotų pinigų nukentėjusieji jau nusipirko šaldytuvą, skalbyklę, viryklę, dušo kabiną.

Dabar pikeliškiai gyvena pažįstamų bute. Tiek Savivaldybė, tiek Pikelių bendruomenė ieško galimybių padėti jiems įsigyti būstą, kadangi jų namas neberemontuojamas.

Dėkojame visiems, kurie neliko abejingi nelaimės ištiktai šeimai ir parėmė, kas kuo galėjo.

 

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos