Rajono komandos – XIII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finale

Rugsėjo 26 dieną Palangoje vyko XIII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalai. Renginys pasižymėjo rekordiniu dalyvių skaičiumi – jame dalyvavo 9 miestų ir 38 rajonų savivaldybių atstovai. Mažeikių rajonui atstovavo į finalus patekę futbolininkai ir krepšininkai (veteranai).

Finale dalyvavo 17 futbolo komandų bei 21 krepšinio (veteranų) komanda. Futbolininkai be pralaimėjimų pasiekę pusfinalį, jame baudinių serijos metu nusileido varžovams ir iškovojo prizinę 3 vietą. Krepšinio komanda jau po dvejų rungtynių dėl traumos neteko vieno komandos nario, tad likusias teko žaisti be pakaitinio žaidėjo ir kelerias rungtynes iš eilės. Nuovargis padarė savo ir finalinėse rungtynėse mūsų komanda nusileido Kauno rajono komandai, iškovojo garbingą 4 vietą.

Lietuvos seniūnijų žaidynės – didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją ir siekiantis pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose, tokiu būdu didinti jų fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos