Rajone situacija dėl koronaviruso kontroliuojama

⭕️ Savivaldybės ekstremalių situacijų valdymo komisija informuoja, kad šiuo metu rajone situacija dėl koronaviruso kontroliuojama. 

⭕️ Susirgimų COVID-19 virusu rajone neregistruota. Lietuvoje iš viso registruoti 7 atvejai.

⭕️ Visuomenės prašoma laikytis visų paskelbtų rekomendacijų ir reikalavimų.

 ⭕️ Taip pat visų prašoma būti atsakingiems ir supratingiems – neskleisti netikslios informacijos, atsakingai reaguoti ir komentuoti socialiniuose tinkluose, neįžeidinėti vieniems kitų.

PRIMENAME:

⭕️ Šiuo metu rizikingomis šalimis ir teritorijomis laikomos: Kinija, Honkongas, Iranas, Japonija, Pietų Korėja, Singapūras, Vokietija, Prancūzija, Ispanija, Italija, Islandija, Norvegija, Švedija, Austrija, Danija, Nyderlandai, Šveicarija ir Egiptas.

 ⭕️ Grįžusieji iš minėtų šalių ar turėjusieji sąlytį su tokiais asmenimis ir pasijutę blogai (karščiuojantys, kosėjantys, sunkiau kvėpuojantys) nedelsdami privalo skambinti Bendrojo pagalbos centro telefono numeriu ☎️ 112 – bus suteikta informacija ir reikiama pagalba.

 ⭕️ Nuo kovo 13 d. veikia ir Koronos karštoji linija. Skambinti galima visoje Lietuvoje visą parą iš visų tinklų numeriu ☎️ 1808.

 ⭕️ Rajono savivaldybėje informacija teikiama: 

☎️ mob. 8 687 79 461 (Savivaldybės ekstremalių situacijų valdymo komisijos pirmininkas, Savivaldybės administracijos direktorius)

☎️ mob. 8 614 56 417 (savivaldybės gydytojas)

☎️ mob. 8 656 43 141 (Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas)

 

Informaciją nuolat atnaujinsime ir papildysime. Būkime SVEIKI.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos