Pusdienis gausių Dievo malonių – Mažeikiams

Beveik pusė tūkstančio!!! Tiek įvairaus amžiaus žmonių subūrė pirmą kartą mūsų mieste organizuotas Palaiminimų šeštadienis tema „Apsiginkluokite visais Dievo ginklais“ (Ef 6, 11). Konferencijas Savivaldybės kultūros centre vedė Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas ir pranciškonas kunigas Gediminas Numgaudis iš Kretingos.

Jautrus mažeikiškio Lauryno liudijimas sujaudino ne vieną. Giedojo ir grojo katalikiško jaunimo šlovinimo grupė iš sostinės „Dėl Tavęs“, taip pat jungtinė Mažeikių dekanato šlovinimo komanda – jaunimas iš Mažeikių ir Viekšnių, Lina ir Arūnas Raudoniai.

Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje vyko Švč. Sakramento adoracija, buvo kalbamas Rožinis. Šeštadienį vainikavo Eucharistijos šventimas – šv. Mišios, kurias koncelebravo Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas kartu su Mažeikių dekanato kunigais.

Palaiminimų šeštadienyje dalyvavo ir Savivaldybės mero pavaduotojos Sigutė Bernotienė, Lina Rimkienė, Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė.

„Ačiū, kad leidotės į šį nuotykį. Kaip šeimoje – pabuvome KITAIP. Pokalbių, maldos, pasidalijimų nuotaikoje, kad atsigautų širdys“, – po šv. Mišių į tikinčiuosius kreipėsi vyskupas K. Kėvalas.

Renginį organizavo Telšių vyskupijos kurija, Mažeikių dekanatas, Kretingos pranciškoniškojo jaunimo tarnyba.

 

Bendrasis skyrius

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos