Pritarė idėjai rengti medžioklės trofėjų parodą

Į Mažeikių rajono savivaldybę atvykęs Mažeikių rajono medžiotojų ir žvejų draugijos valdybos pirmininkas Tadas Janušauskas „atsinešė“ idėją – kitą vasarą Revano dvaro sodyboje organizuoti Žemaitijos regiono medžioklės trofėjų parodą.
Šioje parodoje būtų eksponuojami per praėjusius trejus metus sumedžioti ir dar niekur neeksponuoti trofėjai, kurių tikimasi surinkti ne mažiau nei 500. Medžioklės trofėjų ekspertų taryba juos vertins pagal CIC metodiką ir nuspręs, kurie trofėjai verti medalių. Valdybos pirmininkas sakė tikintis, kad medžiotojai atsiveš unikalių egzempliorių ir netgi gamtos anomalijų. Taip pat planuojama organizuoti iškilmingą parodos atidarymą, kuriame dalyvautų ne tik medžiotojai ir jų šeimos, bet visi rajono gyventojai bei svečiai. Susirinkusieji dvaro slėnyje dalyvautų koncerte, edukaciniuose užsiėmimuose, vaikams būtų organizuotos įvairios veiklos, o visi norintys būtų supažindinti su Lietuvos medžioklės istorija, kultūra ir perspektyva.
Susitikime dalyvavę Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) meras Vidmantas Macevičius, Savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos, asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vedėjas Zigmantas Kristutis, Renavo dvaro sodybos direktorius Deivydas Makavičius pritarė šiai idėjai, sakė padėsią ją įgyvendinti. T. Janušauskui siūlyta parodą rengti dvaro pastate ir šalia esančiame svirne. Visą parodos eksponavimo laikotarpį čia galėtų vykti paskaitos, pokalbiai, įvairūs edukaciniai užsiėmimai, kurie pritrauktų dar daugiau žmonių ne tik į parodą, bet ir į Renavo dvarą.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos