Pristatytas projektas „Mes arčiau“ – padėkime šalia esančiam

Šiandien, kovo 6 d., Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje pristatytas projektas „Mes arčiau: socialinės atskirties mažinimas Mažeikių mieste“. Pilnutėlėje salėje pristatytas jo tikslas – plėtoti socialinių paslaugų spektrą ir jų prieinamumą, laisvalaikio ir atokvėpio paslaugų organizavimą bei teikimą socialinę atskirtį patiriantiems asmenims. Susirinkusieji taip pat pakviesti tapti šio projekto savanoriais.

Įgyvendinant projektą bus siekiama pagerinti atskirtį patiriančių asmenų gyvenimo kokybę, suteikti paslaugų, atitinkančių kliento poreikius, sociokultūrinių ir laisvalaikio užimtumą. Taip pat labai svarbi veikla – atokvėpio paslaugų teikimas darbingo amžiaus asmenims, kurie dėl auginamų ar globojamų neįgalių šeimos narių negali aktyviai dalyvauti visuomeninėje veikloje.

Siūlomo įgyvendinti projekto socialinė inovacija yra tai, kad savanoriškos veiklos organizavime aktyviai dalyvaus patys socialinę atskirtį patiriantys asmenys, tai yra neįgalieji, gavę specialių žinių ir gebėjimų socialinėms paslaugoms teikti. Jie bus apmokyti teikti įvairias paslaugas, reikalingą pagalbą ir dalyvaus visose projekto veiklose.

Susirinkusiuosius sveikino Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja ir Mažeikių miesto vietos veiklos grupės valdybos pirmininkė Irena Macijauskienė. Ji dėkojo taip gausiai susirinkusiems žmonėms, kvietė padėti vienas kitam ir visiems kartu išspręsti kuo daugiau socialinių problemų.

Šį projektą įgyvendina Mažeikių sutrikusios psichikos žmonių globos bendrija „Gyvenimo spalvos“ kartu su partneriu Mažeikių „Jievaro“ pagrindine mokykla. Jis finansuojamas ES lėšomis pagal Mažeikių miesto vietos veiklos grupės įgyvendinamą strategiją.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos