Pristatyta investicijų skatinimo ir pramonės plėtros programa

Vakar, sausio 17 d., Mažeikių rajono savivaldybėje susitikę socialiniai partneriai Mažeikių rajono savivaldybės tarybos Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komiteto nariams bei Mažeikių verslininkų asociacijos atstovams pristatė investicijų skatinimo ir pramonės plėtros Mažeikių rajone programą. Daugiau nei dvi valandas diskutavę, susirinkusieji aptarė 5 strategijos uždavinius ir priemones, kaip juos būtų galima įgyvendinti.
Iškelti svarbiausi rajonui uždaviniai – rasti galimybę ir numatyti lėšų žemei įsigyti ir formuoti pramonės zoną, pritraukti jaunus specialistus grįžti ir dirbti Mažeikių rajone, gerinti moksleivių ir besimokančiųjų įtraukimą į karjeros ugdymo procesą skatinant rinktis vietos įmonėms reikalingas profesijas. Ir toliau skatinti vietos verslo, ugdymo įstaigų ir savivaldos bendradarbiavimą.
Susitikimo metu kilo daug diskusijų, klausimų, pateikta pasiūlymų, kaip būtų galima tobulinti strategiją. Išgirsta daug vizijų, kaip į Mažeikius pritraukti tiek Lietuvos, tiek užsienio investuotojų. Susirinkusieji nusprendė ateinančią savaitę susitikti dar kartą ir atsakyti į visus kilusius klausimus bei pagrįsti savo pasiūlymus.


Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos