Prisijunk prie didžiausios pilietinės iniciatyvos žmonijos istorijoje

Rugsėjo 15 d. Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, organizuojama pilietine akcija, kuria siekiama švarinti aplinką nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose.
Mažeikių rajono savivaldybės administracija kviečia krašto bendruomenes, švietimo įstaigas, įvairias organizacijas ir įmones prisidėti prie iniciatyvos ir Ventos regioniniame parke drauge tvarkyti poilsiavietes, takelius, suoliukus, pavėsines, Ventos upės pakrantę.
 Organizatorių siūlomas dienos planas:
9.30 val. dalyviai renkasi parkų aikštelėse
10.00 val. trumpa informacija apie parką, tvarkomas vietas ir talkos eigą
10.20 val. kelionė į tvarkomas teritorijas ir tvarkymas
12.20 val. edukacinės veiklos (susitikimai su gamtininkais, ornitologais, gamtos fotografais, kt.)
13.00 val. bendras aplinkai draugiškas piknikas
14.00 val. papildomos pažintinės veiklos visiems norintiems
Užsiregistravusieji į renginį ir sutvarkę parko infrastruktūros objektą, galės pažymėti lentele su savo organizacijos logotipu. Išsamesnė informacija mob. 8 631 79679 ar el. paštu projektai@mesdarom.lt. Pilietinės iniciatyvos koordinatorius Mažeikiuose yra Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas Virginijus Raudonius mob. 8 656 59842, el. paštas virginijus.raudonius@mazeikiai.lt.
„World Cleanup Day“ – didžiausia pilietinė akcija žmonijos istorijoje, kurioje net 5 proc. mūsų planetos gyventojų susitelks aktyviai veikti ir spręsti mus supančias aplinkosaugines problemas.
Ši akcija skirta ne tik gražinti aplinką, gerai praleisti laiką gamtoje, sustiprinti tarpusavio ryšius, komandinę dvasią, bet ir skatinti visuomenės aplinkosauginį sąmoningumą.
Pasaulinės akcijos metu, visose šalyse vykstančios veiklos bus transliuojamos pasauliniais komunikacijos kanalais, tokiais kaip BBC, National Geographic, Microsoft medija.
Tai puiki proga įprasminti Lietuvos šimtmečio minėjimą kuriant Lietuvos kaip švarios ir darnios šalies įvaizdį.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos