Prie šventinio pusryčių stalo sėdo švietimo įstaigų vadovai

Šiandien Mažeikių rajono švietimo įstaigų vadovai buvo pakviesti pabūti kartu ir susėsti prie bendro pusryčių stalo. Į šį pirmą kartą organizuojamą renginį, kurio tema „Šviesūs kalėdiniai pusryčiai“, buvo pakviesti ir Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) institucijų vadovai, Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus atstovai.

„Šviesių kalėdinių pusryčių“ iniciatoriai siekė susiburti draugėn, pasimatyti vieni su kitais, pabendrauti, pasidalinti sukaupta patirtimi. Kiekvienas atsistojęs sveikino kolegas, negailėjo vienas kitam gražių žodžių, linkėjo vilčių išsipildymo, o svarbiausia nepamiršti pagrindinės kalėdinės dovanos – buvimo su brangiausiais ir artimiausiais žmonėmis. Nuo pusryčių stalo pakilęs Savivaldybės meras Antanas Tenys dėkojo įstaigų vadovams už tai, kad jie kasdien už rankos veda jauną žmogų į pažinimo pasaulį, už jų atsidavimą darbui ir už tai, kad nepabūgo švietimo sistemos pokyčių.

Kartu pusryčiavo Savivaldybės mero pavaduotojos Irena Macijauskienė ir Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai Saulius Šiurys ir Eimantas Salatka, Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus ir skyriaus specialistės. Stalą laimino Mažeikių Šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos klebonas kun. Gintaras Lengvinas ir vikaras, Kalnėnų pagrindinės mokyklos kapelionas, kun. Klemensas Jaraminas.

 

Bendrasis skyrius

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos