Prezidento sveikinimas: Mažeikių rajonas – tarp judriausiųjų

Šiandien, lapkričio 23 d., Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda Prezidentūroje apdovanojo Nacionalinio judumo iššūkio nugalėtojus. Tarp jų – Mažeikių „Ventos“ progimnazija ir Viekšniai.

Mažeikių „Ventos“ progimnazija, nužingsniavusi 260 tūkst. kilometrų, triumfavo mokyklų iššūkyje. Ji aplenkė Marijampolės Rygiškių Jono gimnaziją ir Klaipėdos Simono Dacho progimnaziją.

Viekšniai, kurių atstovai apdovanojimų ceremoniją stebėjo tiesiogiai iš Mažeikių rajono savivaldybės, apdovanoti už miestų iššūkyje surinktą didžiausią žingsnių vidurkį. Šiame iššūkyje nugalėjo Vilnius, aplenkęs Kauną ir Klaipėdą.

Ceremonijos metu taip pat apdovanoti aukštųjų mokyklų, organizacijų, pasaulio lietuvių, bendruomenių iššūkiuose dalyvavusieji ir nugalėjusieji.

Antrą kartą rengtas Nacionalinio judumo iššūkis vyko nuo rugsėjo vidurio iki lapkričio vidurio, jį inicijavo Prezidentūra su programėle „#walk15“. Visi buvo pakviesti daugiau judėti, žingsniais konkuruoti su draugais, kolegomis, kitomis bendruomenėmis ir organizacijomis. Į šį kvietimą atsiliepė dvigubai daugiau dalyvių nei praėjusiais metais – įsitraukė visų šalies miestų gyventojai, daugiau nei 400 bendruomenių ir 1100 organizacijų, dauguma bendrojo lavinimo mokyklų, visos aukštosios mokyklos ir 150 pasaulio lietuvių bendruomenių.

Visi kartu Nacionalinio judumo iššūkio dalyviai 476 kartus apėjo Žemės rutulį – atliko 25 mlrd. žingsnių ir įveikė beveik 18 mln. kilometrų.

Ryšių su visuomene skyrius

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos