Prasidės išankstinis balsavimas

Trečiadienį prasideda išankstinis balsavimas savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose – šiomis dienomis savo valią galės pareikšti rinkėjai, kurie neturės galimybės atvykti prie balsadėžių sekmadienį. Balsuojant iš anksto, būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Balsavimas iš anksto vyks vasario 27 ir 28 dienomis, trečiadienį ir ketvirtadienį, nuo 8.00 iki 20.00 valandos visose savivaldybėse. Mažeikiuose tomis dienomis piliečiai galės atvykti į Mažeikių rajono savivaldybę adresu: Laisvės g. 8, Mažeikiuose, ir posėdžių salėje (antrame aukšte) pareikšti savo valią. Rinkėjai, kurie balsuos iš anksto, rinkimų organizatoriams turės pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Balsavę gaus voko priėmimo kvitą su užklijuotu specialiu ženklu.

Taip pat trečiadienį prasideda balsavimas specialiuose punktuose. Čia balsuoja rinkėjai, esantieji sveikatos priežiūros, socialinės rūpybos ar globos įstaigose arba atliekantieji karo tarnybą, taip pat esantieji sulaikymo ir įkalinimo įstaigose. Balsavimas specialiuose punktuose vyks 2019 m. vasario 27, 28 ir kovo 1 dienomis. Rinkėjai, kurie balsuos specialiame punkte, komisijos nariams turės pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, balsavę gaus voko priėmimo kvitą su užklijuotu specialiu ženklu.

Specialių punktų Mažeikių rajone sąrašas:

Įstaiga, kurioje įkurtas specialus punktas

 

Darbo laikas

BĮ Plinkšių globos namai (Mokyklos g. 3, Plinkšės) 

Vasario 27–28 d.  15.00–18.00 val.

Mažeikių r. policijos komisariato areštinė (Gamyklos g. 36, Mažeikiai)

Vasario 27 d. 10.00–12.00 val.

VšĮ Mažeikių ligoninė (J. Basanavičiaus g. 24, Mažeikiai)

Vasario 27–28 d. 13.00–15.00 val.

VšĮ Sedos PSPC slaugos skyrius (A. Baranausko a. 8, Seda)

Vasario 28 d. 15.00–17.00 val.

Šią savaitę iki rinkimų balsuoti namuose galės neįgalieji, dėl ligos laikinai nedarbingi rinkėjai, taip pat sulaukę 70 metų ir vyresni, jeigu jie dėl sveikatos būklės patys negali atvykti rinkimų dieną į rinkimų apylinkę ir kurie iki vasario 23 d. yra užpildę Vyriausiosios rinkimų komisijos patvirtintą formą P6 ir buvo įtraukti į namuose balsuojančių rinkėjų sąrašą. Balsavimas namuose vyks kovo 1 ir 2 dienomis, penktadienį ir šeštadienį, nuo 8.00 iki 20.00 val.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos