Prasidės antrojo rinkimų turo išankstinis balsavimas

Trečiadienį visoje Lietuvoje prasidės išankstinis Savivaldybių merų rinkimų antrojo turo balsavimas. Mažeikių rajono gyventojai ir svečiai iš anksto balsuoti galės Mažeikių rajono savivaldybės pastate trečiadienį ir ketvirtadienį, kovo 13 ir 14 dienomis, iki aštuntos valandos vakaro.

Visi, kurie neturės galimybės atvykti prie balsadėžių sekmadienį, šiomis dienomis atvykę į Mažeikių rajono savivaldybę, adresu: Laisvės g. 8, posėdžių salėje (antrame aukšte) galės pareikšti savo valią. Balsavimas iš anksto vyks nuo 8 iki 20 valandos trečiadienį ir ketvirtadienį, kovo 13 ir 14 dienomis. Rinkėjai, kurie balsuos iš anksto, rinkimų organizatoriams turės pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Balsavę gaus voko priėmimo kvitą su užklijuotu specialiu ženklu.

Taip pat trečiadienį prasideda balsavimas specialiuose punktuose. Čia balsuoja rinkėjai, esantieji sveikatos priežiūros, socialinės rūpybos ar globos įstaigose arba atliekantieji karo tarnybą, taip pat esantieji sulaikymo ir įkalinimo įstaigose. Balsavimas specialiuose punktuose vyks 2019 m. kovo 13, 14 ir 17 dienomis. Rinkėjai, kurie balsuos specialiame punkte, komisijos nariams turės pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, balsavę gaus voko priėmimo kvitą su užklijuotu specialiu ženklu.

Šią savaitę iki rinkimų balsuoti namuose galės neįgalieji, dėl ligos laikinai nedarbingi rinkėjai, taip pat sulaukę 70 metų ir vyresni, jeigu jie dėl sveikatos būklės patys negali atvykti rinkimų dieną į rinkimų apylinkę ir kurie iki vasario 23 d. yra užpildę Vyriausiosios rinkimų komisijos patvirtintą formą P6 ir buvo įtraukti į namuose balsuojančių rinkėjų sąrašą. Balsavimas namuose vyks kovo 15 ir 16 dienomis, penktadienį ir šeštadienį, nuo 8.00 iki 20.00 val.

Dėl Mažeikių rajono savivaldybės mero posto varžosi du pretendentai – Vidmantas Macevičius ir Lina Rimkienė.

Bendrasis skyrius

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos