Prasidėjo išankstinis balsavimas

Jau šiandien, gegužės 6 d., visoje Lietuvoje prasidėjo išankstinis prezidento rinkimų pirmojo turo bei referendumų dėl LR Konstitucijos 12 ir 55 straipsnių pakeitimų balsavimas.

Visi, kurie neturės galimybės atvykti prie balsadėžių sekmadienį, net penkias dienas, nuo pirmadienio, gegužės 6 d., iki penktadienio, gegužės 10 d., atvykę į Mažeikių rajono savivaldybę, adresu: Laisvės g. 8, posėdžių salėje (antrame aukšte) galės pareikšti savo valią. Balsavimas iš anksto vyks nuo 8 iki 20 valandos. Rinkėjai, kurie balsuos iš anksto, rinkimų organizatoriams turės pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, kuriame yra nuotrauka ir asmens kodas.

Taip pat trečiadienį prasideda balsavimas specialiuose punktuose.

Gegužę vyksiančiuose rinkimuose gausu naujovių – penkias dienas vyksiantis balsavimas iš anksto savivaldybėse, skirtingų spalvų biuleteniai. Pirmą kartą Lietuvos Respublikos rinkėjams, turintiems regėjimo negalią, bus sudarytos sąlygos balsuoti asmeniškai ir slaptai. Vyriausioji rinkimų komisija rinkimams paruošė specialias rinkimų biuletenių įmautes, kurios sudarys akliesiems ir silpnaregiams galimybes balsuoti be kitų asmenų pagalbos. O rinkimų dieną bus galima balsuoti bet kurioje rinkimų apylinkėje.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos