Prasidėjo išankstinis balsavimas

Šiandien, gegužės 20 d., prasidėjo balsavimas iš anksto prezidento rinkimų antrajame ture ir Europos Parlamento rinkimuose. Balsuoti iš anksto bus galima penkias dienas.

Nuo pirmadienio iki penktadienio, kasdien nuo 8 iki 20 val., atvykę į Mažeikių rajono savivaldybę, adresu: Laisvės g. 8, posėdžių salėje (antrame aukšte) galėsite pareikšti savo valią. Primename, kad rinkimų organizatoriams turėsite pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, kuriame yra nuotrauka ir asmens kodas.

Trečiadienį ir ketvirtadienį vyks balsavimas specialiuose paštuose gydymo ir socialinės rūpybos įstaigose, bausmės atlikimo vietose. Penktadienį ir šeštadienį vyks balsavimas namuose vyresnio amžiaus ir neįgaliems rinkėjams. Pagrindinė balsavimo diena – sekmadienis. Tądien balsavimas apylinkėse vyks nuo 7 iki 20 val.

Prezidento rinkimų antrajame ture dalyvauja du daugiausiai balsų pirmajame ture gegužės 12 d. surinkę kandidatai – ekonomistas Gitanas Nausėda ir Seimo narė Ingrida Šimonytė. Kartu vyksta  Europos Parlamento rinkimai. Lietuvoje bus išrinkta 11 europarlamentarų. Į šiuos mandatus pretenduoja daugiau kaip 300 kandidatų, įrašytų į 16 partinių ir rinkimų komitetų sąrašų.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos